top of page

ROTALIGN Ultra IS

Akıllı hizalama platformu

Rotalign Ultra Is

Hepsi bir arada: Her türden döner makine ve şaft için üst
düzey hizalama sistemi ve karmaşık geometrik ölçümler için
platform.

  • Yüzlerce noktadan ölçüm alınır, ölçüm kalitesi otomatik değerlendirilir ve ölçüm noktaları filtrelenir: intelliSWEEP.

  • Akuple şaftlar için pratik hizalama: intelliPASS modu.

  • Tek adımda makine düzeltme: Dikey ve yatay düzlemde makine düzeltmelerinin eşzamanlı denetimi ve gösterimi (Live Move).

  • Hizasızlık ne kadar büyük olursa olsun, dinamik genişletilebilir detektör sayesinde tek seferde ölçülür (InfiniRange).

  • Vibrasyon kabul testi ve termal genleşme için Live Trend
    gibi uzmanlık modülleri (opsiyonel).

  • Entegre Bluetooth modülü: Ekstra aksam yoktur

  • Ölçüm raporları PDF formatında doğrudan USB belleğe kaydedilir; böylece bir masaüstü bilgisayar gerekmez.

Motor-pompa veya türbinli bir makine katarı fark etmez; çok yönlü ROTALIGN Ultra iS, döner makinelerin her türü için düşünülmüştür. Sistem, eşsiz bir ölçüm teknolojisine dayanır, daha az zaman ve zahmetle hizalamayı garanti eder!


intelliSWEEP ile her şartta sadece en iyi ölçüm sonuçlarına ulaşırsınız. Örneğin titreşim ve kaplin boşluğu gibi faktörler sebebiyle yetersiz kaliteye sahip ölçüm verileri otomatik olarak elenirler.  Şaftın dönmesi sırasında kullanıcı, olumsuz etkiler olması halinde daha iyi ölçüm sonuçlarına nasıl ulaşacağına dair öneriler alır. Tek adımda makine düzeltme: Live Move ile makine düzeltmeleri dikey ve yatay düzlemde eşzamanlı olarak denetlenir ve gerçek zamanda gösterilirler. Sensör şaft üzerinde istenilen açısal konumda bırakılabilir. Bu fonksiyon özellikle, şaftın belirli açısal pozisyonlarına erişimin sınırlı olduğu veya mümkün olmadığı durumlarda yararlıdır.

Rotalign ultra is uygulama

Vibrasyon kabul testi ve termal genleşme için Live Trend, makine katarı, RFID makine tanıma veya geometrik ölçüm görevleri gibi uzmanlık modülleri ile modüler sistem, ihtiyaçlarınızla beraber geliştirilebilir. Bluetooth modülü sisteme entegre edilmiştir.

Kablosuz veri aktarımı için Bluetooth modülü standart pakette mevcuttur. Ölçüm raporları PDF formatında doğrudan USB belleğe kayde- dilir; böylece bir masaüstü bilgisayar gerekmez. Hizalama yazılımımız, ölçüm dosya- larının hazırlanması, analiz edilmesi, arşiv- lenmesi ve profesyonel raporların oluşturulması için kullanılır.
 

Bilgi Meteryalleri

ROTALIGN Ultra IS Broşür

bottom of page