top of page

Kalibrasyon Servisleri

Tamir ve Kalibrasyon

Cihazınızdan her zaman en iyi sonucu alın

  • Modern ölçüm laboratuvarımızda kalibrasyon

  • Tamir servisi

  • Dünya çapında servis ve kalibrasyon noktaları

Kalibrasyon servisimiz şunları içerir:

  • Kalibrasyon laboratuarında yüksek teknoloji testi

  • Hepsinin düzgün çalışır durumda olduğundan emin olmak için, sistemin temizlenmesi ve muayenesi

  • Sistemin bir bütün olarak çalıştığından emin olmak için gerekirse önleyici onarım dahil olmak üzere sistemin çalışmasını kontrol edin.

  • Sistem üretici yazılımını geçerli sürüme güncelleyin (varsa)

SERTİFİKA.jpg
örnektir.png

SERVİS TANIMI

Servis Tanımı
lazeraligment.png

Hizalama cihazlarınızın doğru bakımı ve düzenli kalibrasyonu (çoğu cihaz için 24 ay - Tavsiyeler için lütfen İşletme Talimatına bakınız), hizalamalarınızda güvenilirliği ve doğruluğu maksimum hale getirmek için son derece önemlidir.

 

Kötü bakım yapılmış veya bakım yapılmamış bir hizalama cihazı, hatalı ölçümlere veya hatalı sonuçlara neden olabilir. Servis ekibimiz kalibrasyonları modern ölçüm laboratuvarımızda yapar.

 

Kalibrasyon için kullanılan karşılaştırma standartları ve normal ölçüm tertibatları, düzenli olarak kalibre edilirler ve Federal Alman Fiziksel Teknik Kurumunun (PTB) ulusal standartlarına veya başka ulusal standartlara dayanırlar.

 

PRÜFTECHNIK Kalibrasyon merkezi sizi, makinelerinizin en ideal hizalamasını sürekli olarak elde etmeniz konusunda destekler.

Video
tamir.png

PRÜFTECHNIK ürünleri, kendilerini yüksek düzeydeki kaliteleri ve düşük tamirat ihtiyaçları ile gösterirler.

PRÜFTECHNIK ürünleri, kendilerini yüksek düzeydeki kaliteleri ve düşük tamirat ihtiyaçları ile gösterirler.

 

Eğer yine de bir tamirat durumu ortaya çıkarsa, PRÜFTECHNIK'e açık bir partner olarak güvenebilirsiniz. Sadece PRÜFTECHNIK Teknik Servis'in sunabileceği, tüm avantajlara sahip kesin etkin bir uygulamayı size garanti ediyoruz.

 

Cihazınızı sadece tamir etmeyiz, ayrıca gelecekteki uygulamalar için de fit hale getiririz. Böylece olası hataları ve devre dışı kalmaları önleriz. Ek olarak tarafımızdan gerekli tüm modifikasyonlar ve güncellemeler yapılır.

bottom of page