top of page

VIBXPERT EX

Yüksek performanslı patlayıcı ortamlara (exproof) özel titreşim analizörü

VIBXPERT EX

Patlayıcı ortamlarda kullanmak üzere yüksek kaliteli exproof titreşim analiz cihazına mı ihtiyacınız var? VIBXPERT EX doğru seçim.

  • ATEX Zone 1’e uygundur

  • Joystick ile alışılmış kontrol (Sol ve sağ el için)

  • Trend spektrumları ile hızlı data toplama

  • Dayanıklı alüminyum kasa

  • VIBCODE sensörü ile uyumlu

  • Derinlemesine analiz için yüksek çözünürlük

  • Ek analizler için koruma sistemleri ile uyumlu ara yüz

VIBXPERT EX petrokimya tesisleri, rafineriler ve offshore petrol platformları gibi patlayıcı ortamlarda bulunan döner ekipmanların durumlarını izleme ve arıza tespiti için kullanılan yüksek performanslı, exproof, çok fonksiyonlu, titreşim analizörü ve yerinde balans alma cihazıdır.

VIBXPERT EX sahada vibrasyon bilgilerini, rulman durumunu, teşhis ve proses verilerini toplayarak PRÜFTECHNIK’in tüm durum izleme sistemleri ile uyumlu olan OMNITREND CENTER yazılım platformuna sorunsuz bir şekilde aktarır.

VIBXPERT EX’inin sahip olduğu modüler yazılım yapısı sayesinde temel paketten (veri toplayıcı) hızlanma/yavaşlama testi ölçümleri, olay kaydedici fonksiyonu, ODS & Modal analiz ve çapraz kanal faz ölçümü gibi ileri düzey ölçüm fonksiyonların bulunduğu gelişmiş yazılım paketine yükseltme imkanını her zaman sunmaktadır.

VIBXPERT EX Ölçümü

VIBXPERT EX türbin, kompresör ve turbo makinelerde detaylı analizler yapmak için özel sınırlandırılmış bağlantı yöntemi ile bağlantı imkanı sunar ve mevcut makine koruma sistemiyle uyumlu çalışır. Böylece şaft titreşimini, şaft pozisyon grafiği ve orbit gibi özel ölçümler alınabilmektedir.

Tüm data toplayıcı ve titreşim analizörlerimizde olduğu gibi, VIBXPERT EX için de ücretsiz cihaz ve bilgisayar yazılım güncelleme desteğimiz sayesinde işletme giderleri oldukça düşüktür.

Bilgi Meteryalleri

VIBXpert Ex Broşür

bottom of page