top of page

VIBXPERT II Balancer

Sahada kolay, hızlı ve hassas yerinde balans alma

VIBXPERT 2 Balancer

Yerinde balans alma işlemleriniz için yüksek kapasiteli ve kullanıcı dostu bir cihaz mı arıyorsunuz? Çözüm; "VIBXPERT II Balancer"

  • Tek elle kullanım

  • 1 veya 2 düzlemde yerinde balans alma

  • Entegre titreşim analizi ve arıza teşhis modülü

  • Güçlü ve sahada anında rapor alma modülü

  • VIBXPERT II ileri düzey titreşim analizi paketine yükseltilebilme

Balanssızlık, döner ekipmanlarda en sık görülen arıza sebebidir. VIBXPERT II Balancer, balanssızlığı kolay ve hassas bir şekilde tespit etmenize ve hızlı ve etkili bir şekilde gidermenize yardımcı olur.

Düzeltici eylemler işletmelerdeki makinelerin güvenirliliğini ve verimlerini arttırmaktadır. VIBXPERT II Balancer ile hemen hemen her boyut ve ağırlıktaki rotorlarda etkili bir şekilde yerinde balans alınabilmektedir. Yerinde balans işlemine ek olarak balans-sızlığı teşhis etmek ve optimum rotor çalışma şartlarını belirlemek için titreşim analizi, rezonans testi ve faz ölçüm modüllerine sahiptir.

vibxpert 2 balancer balans alma

VIBXPERT II Balancer cihazını VIBXPERT II ileri düzey titreşim analizörüne ek modül yüklemek koşuluyla yükseltilebilmektedir.

Tüm data toplayıcı ve titreşim analizörlerimizde olduğu gibi, VIBXPERT II Balancer için de ücretsiz cihaz ve yazılım güncelleme desteğimiz sayesinde işletme giderleri oldukça düşüktür.

Bilgi Meteryalleri

VIBXpert II Balancer Broşür

bottom of page